Egzamin gimnazjalny

Uczniowie klas trzecich gimnazjum mają obowiązek zgłosić się na egzamin gimnazjalny w dniach 18, 19, 20 kwietnia o godzinie 830 pod wyznaczonymi wcześniej salami egzaminacyjnymi.

Autobus z Łąki wyjeżdżać będzie o godz. 800, powrót o godz. 1330 w środę i czwartek oraz o godz. 1300 w piątek.

Zdających obowiązuje strój galowy, legitymacja szkolna oraz długopis z czarnym atramentem i linijka na egzamin z matematyki. Na egzaminie nie wolno używać ołówka. Zabrania się wnoszenia na sale egzaminacyjne urządzeń telekomunikacyjnych.

Każdego dnia w czasie przerw między kolejnymi częściami egzaminu uczniowie przebywają w świetlicy szkolnej, gdzie będzie przygotowany poczęstunek. Po zakończeniu drugiej części egzaminu uczniowie wracają do domu.

W dniach egzaminu czynny będzie też sklepik szkolny.

Więcej informacji o egzaminie gimnazjalnym znajdziesz tutaj.