Święto Niepodległości

W piątek 8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku uczniowie II i III klas licealnych przygotowali multimedialne zajęcia dla swoich młodszych kolegów ze szkoły podstawowej. Były rozmowy, filmy, śpiewanie pieśni a nawet... odwiedziny marszałka Piłsudskiego. Licealiści w tym czasie mieli warsztaty historyczne zatytułowane: "Moja, Twoja, Nasza Niepodległość". Efekt ich pracy został oceniony i przedstawiony na forum szkoły na długiej przerwie. W tym dniu w kąciku niepodległościowym, w który zmienił się kącik licealistów, pod wielką flagą wykonaną przez uczniów z klasy II D LO  można było obejrzeć filmy o tej tematyce, a także pośpiewać patriotyczne piosenki.

Urszula Chrobok-Sztoler