23 marca 2012 roku

Przywitanie wiosny w III LO

21 marca przywitaliśmy w szkole wiosnę bawiąc się i rywalizując w różnych konkursach przygotowanych przez opiekunów samorządu. Był quiz składający się z pytań dziwnych, było tworzenie wiosennej kreacji ze śmieci (puszki, stare gazety, papier toaletowy, kartony, itd.) połączony z pokazem mody, były zadania językowe sprawdzające nie tylko sprawność językową, ale i naszą kreatywność, konkursy artystyczne oraz takie, w których musieliśmy wykazać się logicznym myśleniem. Wiosenną zabawę wygrali maturzyści z III B, którzy już niejednokrotnie pokazali, że tworzą fajną, zgraną i pomysłową klasę.

Na zakończenie rozgrywek mogliśmy zobaczyć trzy mini-sztuki odegrane przez reprezentantów klas pierwszych, drugich i trzecich, których poproszono na początku spotkania o przygotowanie krótkiego występu włączającego narzucone z góry elementy. Mimo, że wszystkie klasy dostały ten sam zestaw przedmiotów i cytatów, które musiały zostać wplecione w przedstawienia, wszystkie trzy sztuki okazały się być zupełnie inne i o czym innym. Tym razem to publiczność zdecydowała, że najzabawniejszą scenkę przedstawiły klasy trzecie, co oznaczało, że maturzyści zgarnęli tego dnia komplet nagród.

Ciekawe jak przywitamy w szkole wiosnę za rok?

Pozdrawiamy!

samorząd LO