19 listopada 2012 roku

Warsztaty nt. wolontariatu

Dnia 15 listopada br. przedstawicielka Regionalnego Centrum Wolontariatu w Katowicach przeprowadziła szkolenie nt. podstaw wolontariatu dla grupy 24 uczennic z Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. Słuchaczki wykazały duże zainteresowanie prezentowaną tematyka oraz z entuzjazmem wykonywały wszystkie powierzone im zadania i ćwiczenia. Życząc dalszych sukcesów przyszłym wolontariuszom pozdrawiamy serdecznie wszystkich uczniów i absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie.

W imieniu Regionalnego Centrum Wolontariatu Anna Nowicka-Rzeszutek Wszystkich zainteresowanych daną tematyką zapraszam do podejmowania dalszych kroków i nawiązania współpracy z RCW w Katowicach. Informacji na temat wolontariatu udzieli Pani Alicja Kulpa.

www.strefa-wolontariat.pl

Zainteresowani uczniowie mogą sami zgłaszać się do RCW i uzyskać wszelkie informacje odnośnie zakresu działań, wymogów które muszą być spełnione by zostać wolontariuszem itp.

www.wolontariat.org.pl/strona.php?p=771