26 czerwca 2013 roku

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

Kiermasz będzie kontynuowany w ostatnim tygodniu sierpnia. ZAPRASZAMY!

Regulamin kiermaszu

1) Podręczniki proszę dostarczyć do biblioteki.

2) Książki mają być:

1. wyczyszczone (ołówek – zgumowany, notatki długopisem zmazane najlepiej korektorem;
  2. luźne karki tworzące całość z podręcznikiem powinny być wklejone w odpowiednie miejsce tak, aby nie zasłaniały teksu (najlepiej użyć taśmy klejącej przeźroczystej);
  3. nośniki elektroniczne (płyty CD), które tworzą całość z podręcznikiem powinny być dołączone do książki;
  4. inne wkładki tworzące całość z podręcznikiem powinny być dołączone do książki.

3) Książka powinna być opisana ołówkiem na wewnętrznej stronie tylnej okładki. Opis powinien zawierać imię i nazwisko ucznia oraz cenę jaką chce on uzyskać za podręcznik. Taką informację najlepiej umieścić na karteczkach samoprzylepnych tzw. fiszkach (żółte karteczki – w razie potrzeby dostępne będą w bibliotece).

4) Każdy sprzedający powinien dostarczyć listę zawierającą spis książek, przeznaczonych do sprzedania według wzoru poniżej.

5) Podręczniki można dostarczyć do biblioteki szkolnej w dniach od 27.06.2013r. do 03.07.2013r w godzinach od 800 do 1200.

W tym samym terminie można dokonywać zakupów używanych podręczników.

……………………………………………………

(Imię, nazwisko sprzedającego)