28 września 2013 roku

Zawody o Puchar Ziemi Pszczyńskiej

Znakomicie się spisali chłopcy PG 2 w zawodach piłki ręcznej w ubiegły czwartek.

26 września odbyły się zawody o Puchar Ziemi Pszczyńskiej i reprezentacja naszej szkoły zdecydowanie wygrała rozgrywki nie dając przeciwnikom najmniejszych szans. Z kompletem zwycięstw chłopcy mogli odebrać okazały puchar i udać się w powrotną drogę do szkoły w największym deszczu.

Organizatorami zawodów byli członkowie sekcji piłki ręcznej działającej przy POSiR. Zawody były skierowane do uczniów z roczników 1999 i 2000 czyli klas pierwszych i drugich. Miały na celu popularyzację piłki ręcznej, a co za tym idzie utworzenie sekcji młodzieżowej. W zawodach wzięły udział reprezentacje: PG nr 1 w Pszczynie, PG nr 2 w Pszczynie, PG nr 4 w Pszczynie i Gimnazjum w Goczałkowicach.

SERDECZNE GRATULACJE !!!!

Michał Waberski