06 października 2013 roku

Goście ze świata znów w naszej szkole

Od niedzieli 6. października 2013 uczniowie naszej szkoły goszczą w swoich domach wolontariuszy językowych w ramach projektu ENTER YOUR FUTURE. To już kolejna edycja programu, w którym nasza szkoła bierze udział. Tym razem naszymi gośćmi są: Aditya Saputra z Indonezji, Bahadir Recep Acar z Turcji, Daphne Drouga z Grecji oraz Xhorxhina Qirjiolari z Albanii. Celem projektu realizowanego przez wolontariuszy podczas lekcji języka angielskiego jest przybliżenie uczniom kultury, tradycji i panujących w ich krajach oraz podnoszenie motywacji do nauki języków obcych.

Mamy nadzieję, że tydzień spędzony w Pszczynie okaże się wspaniałą przygodą, którą miło wspominać będą zarówno nasi goście, jak i my.

Zapraszamy do śledzenia wpisów na specjalnym blogu, na którym uczennice klasy 2A (klasa dziennikarska) będą dokumentować pobyt gości w naszej szkole.