30 grudnia 2013 roku

Kolędowanie w naszej szkole

Choć świąteczny nastrój już mija i Nowy Rok czas zaczynać, w głowach nadal mamy wesoło.

Dlatego warto przypomnieć sobie, co się działo w naszej szkole zanim najedliśmy się ciastami świątecznymi, i zanim rozpakowaliśmy prezenty spod choinki.

Otóż, co staje się już pewną tradycją w naszej szkole, nawiedzili nas kolędnicy, śpiewem i cukierkami nas weseląc. Warto zauważyć, że na cukierka zasłużyli nie tylko gimnazjaliści czy licealiści, ale i niektórzy nauczyciele, a także dyrekcja szkoły oraz pracownicy. Tak więc byliśmy grzeczni i oby tak pozostało :-)

Co wspaniałe, uczniowie zarówno pierwszych, jak i drugich, oraz trzecich klas liceum, z własnej inicjatywy połączyli siły, by umilić nam czas. Oby więcej takich radosnych inicjatyw.

Uczniowie klasy 1B, 2D, oraz 3D