17 lutego 2014 roku

eTwinning w naszej szkole

Pisaliśmy już kilkakrotnie na stronie naszej szkoły czym jest  program eTwinning. To Europejski program współpracy międzynarodowej, w ogromnej mierze opierający się na wykorzystywaniu znanych, jak i nowszych, coraz bardziej nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Należą do nich: Prezi, Glogster, padlet, Moviemaker, Joomla, Issuu, Voki i wiele innych...

Chcesz wiedzieć coś więcej o współpracy międzynarodowej w programie Europejskim eTwinning w naszej szkole?Chcesz przy okazji poznać nowe ciekawe multimedialne programy?
Zapraszamy do zakładki ERASMUS PLUS na stronie szkoły... a pod nią na eTwinning... by śledzić bloga informującego o projektach eTwinning w naszej szkole :) Przy okazji możesz nauczyć się czegoś nowego ?:)
Lucyna Nocoń-Kobiór
nauczycielka języka angielskiego