07 listopada 2014 roku

Spotkanie z reprezentantem zawodu

Uczniowie klas III gimnazjum mieli okazję spotkać się z Panem Markiem Furczykiem – kucharzem, właścicielem restauracji Punkt  „G”astronomiczny w Pszczynie. Podczas spotkania dowiadywali się czym się zajmuje kucharz, jaki jest tryb jego pracy, co jest najważniejszego w wykonywaniu tego zawodu. Pan Marek okazał się bardzo wdzięcznym mówcą i z całą pewnością dostarczył uczniom niezbędnych informacji traktując poważnie każde pytanie. Zapewnił nam też bardzo przyjazną atmosferę, cała rozmowa przebiegała przy przygotowanym dla nas śniadaniu a wiadomo, że najlepsze rozmowy prowadzi się przy stole. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas i dostarczenie uczniom informacji, które z pewnością ułatwią im charakterystykę tego zawodu.