02 lutego 2015 roku

POLICHROM - jesteśmy w grze!

Uczniowie klas I naszego liceum, którzy dobrowolnie wyrazili chęć wzięcia udziału w projekcie „Wolontariat? Gram w to”, wezmą udział w grze POLICHROM. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu oraz Red Cross Reykjavik w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

W trakcie trwania gry uczniowie będą organizować akcje wolontariackie – jednocześnie wykonując swoje misje i wyzwania. Ma to na celu rozwój aktywności społecznej, głównie wolontariackiej uczniów. Gra trwać będzie do 30 czerwca 2015 r.

Mocno kibicujemy uczniom, którzy postanowili poświęcić swój czas i energię na zrobienie czegoś dla innych. Albert Schweitzer powiedział – Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli – Niech ta myśl będzie z Wami! Zwiększajcie stężenie polichromu.

Wszystkie niezbędne informacje na temat gry można znaleźć na stronie internetowej: www.polichrom.pl oraz na facebooku.

Animatorką naszej szkoły jest Pani Monika Pendolska, której dziękujemy za wsparcie dla uczniów.

Alicja Kulpa
doradca zawodowy