30 stycznia 2016 roku

Natalia znów najlepsza na Śląsku

Natalia Mach uczennica klasy 1C zdobyła kolejny tytuł Halowej  Mistrzyni  Śląska w skoku w dal.

W ubiegłą niedzielę zawodniczka MKS Iskra Pszczyna dzielnie walczyła na skoczni w Brzeszczach o obronę tytułu sprzed roku. Mimo niespokojnej rozgrzewki, spowodowanej nieostrożnością pewnego niefrasobliwego sprintera, który przeszkodził Natalii na przebieżce (Natalia przewróciła się, zdarła kolano i rozdarła getry) nie poddała się i stanęła gotowa do walki.

Warto dodać, że lekkoatletka ta jest niepokonana na Śląsku od czterech lat zarówno w sezonie halowym, jak i letnim!

Przed Natalią oraz jej klubowym kolegą uczniem klasy 3c gimnazjum Adrianem Zieleźnikiem dalszy ciąg Mistrzostw Śląska (tym razem w biegach okrężnych i w wybranych konkurencjach technicznych) już w najbliższą sobotę w Ostravie (Czechy). Tam Adrian pobiegnie na 1000 m, a Natalia powalczy w trójskoku.

Życzymy powodzenia!

Monika Biela