Pani Lucyna Nocoń-Kobiór, nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole, otrzymała wyjątkowe wyróżnienie - nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty. Trafiła ona w jej ręce za szczególny wkład w rozwój edukacji, głównie w zakresie projektów i inicjatyw międzynarodowych.

Uroczysta gala odbyła się 17 października br. w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach, gdzie pani kurator Urszula Bauer osobiście wręczała nagrody zasłużonym dyrektorom i nauczycielom naszego województwa.

Wagę wyróżnienia podkreśla fakt, że z Pszczyny otrzymały je tylko dwie osoby.

Gratulujemy także wspaniałym uczniom naszej szkoły realizującym tak wyjątkowe działania, dzięki którym nasza szkoła zdobywa coraz większe uznanie.

Życzymy nauczycielom i uczniom naszej szkoły jeszcze więcej owocnych działań i dalszych sukcesów.

Nagroda Śląskiego Kuratora Oświaty