· III Liceum Ogólnokształcące

Godło Polski i logo Pszczyny
06 czerwca 2017 roku

Natalia Mach znowu najlepsza

Natalia Mach uczennica klasy 2C uzyskała tytuł Mistrzyni Śląska Juniorek w trójskoku z wynikiem 11,93 m! Ale to nie cały dorobek medalowy tej zawodniczki na odbywających się 3-4 czerwca w Bielsku-Białej Mistrzostwach Śląska Juniorów Młodszych, Juniorów i Seniorów! Natalia bowiem wywalczyła w biegu na 100 m srebrny medal z nowym rekordem życiowym 12,51 s!

Zawodniczka ta, jak na razie uzyskała minima kwalifikacyjne na Mistrzostwa Polski Juniorów, aż w trzech konkurencjach: w biegu na 100 m, w biegu na 200 m (25,59 s) i w trójskoku.

Na najniższym stopniu podium wspólnie z kolegami klubowymi w sztafecie 4x400 m stanął Jacek Majewski, który indywidualnie w biegu na 200 zajął wysokie czwarte miejsce, mimo kontuzji, z którą zmaga się już od początku lutego!

Gratulujemy!

Monika Biela

Natalia Mach uczennica klasy 2C uzyskała tytuł Mistrzyni Śląska Juniorek w trójskoku z wynikiem 11,93cm! Ale to nie cały dorobek medalowy tej zawodniczki na odbywających się 3-4 czerwca w Bielsku-Białej Mistrzostwach Śląska Juniorów Młodszych, Juniorów i Seniorów! Natalia bowiem wywalczyła w biegu na 100m srebrny medal z nowym rekordem życiowym 12,51s!

Zawodniczka ta ,jak na razie uzyskała minima kwalifikacyjne na Mistrzostwa Polski Juniorów, aż w trzech konkurencjach: w biegu na 100m, w biegu na 200m(25,59s) i w trójskoku.

Na najniższym stopniu podium wspólnie z kolegami klubowymi w sztafecie 4x400m stanął Jacek Majewski, który indywidualnie w biegu na 200 zajął wysokie czwarte miejsce, mimo kontuzji, z którą zmaga się już od początku lutego!