30 czerwca 2018 roku

Nasze liceum znów na podium!

Uczniowie klasy europejskiej 2B naszego liceum zajęli III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Nasz Projekt eTwinning 2018”.

To zaszczytne miejsce na podium licealiści zdobyli za międzynarodowy projekt pod tytułem "Ciąg dalszy nastąpi", który realizowali przez cały rok ze szkołami z Francji, Grecji, Holandii i Irlandii pod opieką pani Lucyny Nocoń-Kobiór.

W ramach projektu uczestnicy pisali w międzynarodowych drużynach oryginalne opowiadania - a na koniec stworzono nowoczesne ebooki, z wykorzystaniem wielu nowoczesnych technologii.

W trakcie pobytu w Warszawie w dniach 13-15 czerwca br., uczennice reprezentujące grupę projektową wraz z koordynatorką wzięły udział w uroczystej gali na Zamku Królewskim.

Warto dodać, iż w poprzednich latach nasza szkoła zdobyła także pierwsze i drugie miejsce w tym ogólnopolskim konkursie, a także pierwsze miejsce w konkursie europejskim.

Gratulujemy i życzymy realizacji dalszych ciekawych projektów.

Lucyna Nocoń-Kobiór