07 kwietnia 2019 roku

Komunikat w sprawie strajku

Szanowni Państwo,

w związku z faktem, że dzisiejsze negocjacje związków zawodowych z rządem zakończyły się niepowodzeniem, od dnia 8 kwietnia br. rozpocznie się bezterminowa akcja protestacyjna nauczycieli w całej Polsce.

Większość pracowników naszej szkoły opowiedziała się w referendum za strajkiem. Na tę chwilę nie mam wiedzy, ilu nauczycieli zdecyduje się przystąpić do strajku. Ostateczną decyzję podejmą w dniu strajku.

W poniedziałek 8 kwietnia szkoła będzie otwarta w godzinach od 7:00 do 16:00, lecz nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. Ze względu na ograniczone możliwości zapewnienia opieki dzieciom i młodzieży zorganizowane zostaną jedynie zajęcia opiekuńcze dla niewielkiej liczby uczniów. Nieobecność uczniów w szkole nie będzie miała wpływu na frekwencję.

O każdej zmianie sytuacji zostaną Państwo poinformowani poprzez stronę internetową szkoły.

Joanna Pszonak

p. o. dyrektora szkoły