Projekt społeczny Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy biorą udział w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”, która polega na stworzeniu własnego projektu społecznego. Stworzyliśmy projekt skupiający się wokół harcerstwa w Polsce, który ma na celu  przypomnienie czym jest ZHP oraz w jaki sposób wspiera dzieci, a także dorosłych we wszechstronnym rozwoju, nie tylko fizycznym, ale także intelektualnym.

Na festynie przedstawimy wiele dziedzin harcerstwa zaczynając od zabaw i pląsów, a kończąc na pierwszej pomocy. W czasie festynu każdy będzie mógł porozmawiać z harcerzami, zobaczyć mundur harcerski oraz dowiedzieć się, co robimy w czasie zbiórki, biwaków i obozów. Mamy nadzieję, że w ten sposób zachęcimy jak najwięcej osób do dołączenia w szeregi ZHP.

Zdecydowaliśmy się wziąć udział w olimpiadzie by właśnie to wszystko ludziom pokazać.

Na festyn zapraszamy dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe, ponieważ każdy odnajdzie w harcerstwie coś dla siebie. W naszym projekcie chcemy pokazać, że harcerstwo to wszechstronny rozwój oraz ciągłe doświadczanie niesamowitych i niezapomnianych przygód. Celem festynu jest również wspaniała zabawa, która dostarczy wiele emocji, pozwoli na wspólne spędzanie chwil i zachęci do dołączenia. Akcja odbędzie się 26 marca 2022 r. (sobota). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na festyn „Płomień Nadziei”, który odbędzie się w hali sportowej POSIR ul. Zamenhofa 5a w godzinach 11:00-17:00.

Projekt społeczny