02 listopada 2010 roku

Konkursy Piosenki Anglojęzycznej

Konkursy dla uczniów szkół licealnych i gimnazjalnych

III Liceum Ogólnokształcące
w Pszczynie
ma zaszczyt zaprosić
uczniów szkół licealnych na

II Powiatowy Konkurs

Piosenki Anglojęzycznej

pod hasłem:

Love is all around

który odbędzie się dnia 8 grudnia b.r. o godz. 9.00
w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

Szczegóły uczestnictwa w regulaminie konkursu.

Publiczne Gimnazjum nr 2
w Pszczynie
ma zaszczyt zaprosić
uczniów szkół gimnazjalnych na

II Gminny Konkurs

Piosenki Anglojęzycznej

pod hasłem:

Love is all around

który odbędzie się dnia 7 grudnia b.r. o godz. 9.00
w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

Szczegóły uczestnictwa w regulaminie konkursu.

Regulamin Konkursu Piosenki Anglojęzycznej
w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie

1.  W konkursie może wziąć udział każdy uczeń Gimnazjum Publicznego gminy Pszczyna lub Liceum/ Technikum powiatu pszczyńskiego, w kategoriach odpowiednich dla szkół. Dla każdej kategorii przewidziano występy wokalistów jak i zespołów (max. 4 osoby)

2. Każdy uczeń chcący wziąć udział w konkursie przygotowuje dowolną piosenkę anglojęzyczną o tematyce LOVE IS ALL AROUND, o treści niebędącej sprzeczną z ogólnie przyjętymi zasadami moralnymi i ma na jej prezentację nie więcej niż 10 min.

3. Uczestnik wypełnia formularz zgłoszeniowy (imię, nazwisko, szkoła, klasa, kategoria, tytuł piosenki, wykonawca i rodzaj akompaniamentu) dołącza słowa piosenki i przesyła na adres mailowy jednego z nauczycieli organizujących konkurs. Ostateczny termin upływa z dniem 30 listopada br.

4. Płytę z podkładem uczestnik konkursu dostarcza w dniu konkursu, na pół godziny przed rozpoczęciem.

5. Uczestnicy występują pojedynczo z podkładem muzycznym lub jako zespół (max. 4 osoby w zespole). Piosenki prezentowane z playbacku, nie będą dopuszczone do konkursu.

6. Konkurs odbędzie się w dniach 7 grudnia (Gimnazjum)/ 8 grudnia (Liceum) w Zespole Szkół nr 1. Komisja powołana przez organizatorów wyłoni laureatów (3 miejsca w każdej kategorii i trzy wyróżnienia oraz nagroda publiczności), którzy zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

7. Ocenie podlegać będzie:

- wyraz artystyczny (stroje i dodatkowe rekwizyty) i wykonanie utworu ( poprawność językowa, intonacja, ekspresja muzyczna i wykonanie utworu)

- dobór repertuaru

- dodatkowe materiały w postaci np. prezentacji, teledysku itd.

8. W przypadku bardzo dużej ilości chętnych organizatorzy poinformują o dodatkowych kwalifikacjach.

9. Nie później niż na trzy dni przed konkursem ukaże się lista osób biorących udział w konkursie i w razie potrzeby, dodatkowe informacje techniczne na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 1 – www.zs1pszczyna.pl

10. Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatorów: p. B. Wrona (bomiwro@op.pl) i  - gimnazjum, p. A. Czysz (ola.czysz@wp.pl) – liceum.

Karta zgłoszenia do pobrania