13 marca 2023 roku

Edu-load - tipy do dobrej nauki

Edu-load to projekt tworzony przez uczniów klasy 1D – Olivera Waldera, Michała Szczypkę i Filipa Puściana. Celem projektu jest pokazanie uczniom szkół podstawowych, jak uczyć się w efektywniejszy sposób. Sposoby te, między innymi ruch, bardzo dobrze wpływają na koncentracje oraz poprawiają pracę mózgu.

Zespół przygotował dla młodszych kolegów ze szkół podstawowych krótki film, aby w sposób przejrzysty pokazać, jak się lepiej uczyć. 5-minutowy film, który uczniowie nagrali, był wyświetlany na lekcjach wychowawczych w klasach klas 4-8 w trzech pszczyńskich szkołach podstawowych – SP1, SP5 i SP6.

Film powstał w ramach realizacji projektu społecznego "Zwolnieni z teorii" w formacie wydarzenie publiczne.