30 grudnia 2010 roku

Klasa ma Talent

22 grudnia, a więc w dzień szczególny, kiedy wszyscy spotykaliśmy się w świątecznej atmosferze na wigiliach klasowych, w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu dla licealistów „Klasa ma Talent” Chyba nikt do końca nie spodziewał się tak fajnej zabawy, jaka wyniknęła z tego wydarzenia. Mimo początkowego oporu (wynikającego zapewne z braku pomysłów) klasy stanęły na wysokości zadania i świetnie przygotowały się do konkursu, wkładając w swoje programy mnóstwo zaangażowania, pomysłowości, kreatywności i nieraz… odwagi! Komisja miała niełatwe zadanie, aby wyłonić najlepszą z nich. Repertuar był bardzo urozmaicony, począwszy od tańca, układów choreograficznych, baletu, poprzez kabarety, parodię znanych programów, skecze, śpiewanie, striptiz, a skończywszy na wyczynach z piłką czy zbożem;-) Mimo wyrównanego poziomu wybrano trzy najlepsze klasy i nagrodzono je drobnymi nagrodami:

I miejsce – klasa I C (bilety do kina dla całej klasy + 7pkt)
II miejsce – klasa II B (słodycze + 6pkt)
III miejsce – klasa II C (słodycze + 5pkt)

Pozostałe klasy (z wyjątkiem III D, która niestety nie zechciała włączyć się do zabawy) uzyskują 4pkt w konkursie. Mamy nadzieję, że „Klasa ma Talent” wpisze się na stałe w cykl corocznych imprez szkolnych i, tak jak w tym roku, dostarczy nam dużo radochy i uśmiechu.

Dziękujemy wszystkim klasom za świetną zabawę!

Samorząd III LO