Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Szkoła Podstawowa nr 5
· III Liceum Ogólnokształcące

Godło Polski i logo Pszczyny

Nasza szkoła od kilku lat bierze udział w projektach międzynarodowych takich jak Comenius czy eTwinning. W ostatnim roku szkolnym odnieśliśmy duże sukcesy.

1. Wyróżnienie dla projektu eTwinning 'Dziennikarstwo bez Granic'- publikacja wydawnicza
Międzynarodowy projekt 'Reporting without Borders' / 'Dziennikarstwo bez Granic' został zwycięzcą Europejskiego Konkursu w Edukacyjnym programie Unijnym eTwinning.
- o czym informowalismy na wiosnę tego roku. Koordynatorki projektu z Polski Francji i Rumunii uroczyście odbierały wyróznienie na Konferencji w Berlinie w marcu 2012, a uczniowie spotkali się ze swoimi partnerami na Obozie Europejskim w Turcji w kwietniu 2012
W chwili obecnej, projekt doczekał się  publikacji w książce pt 'Zwycięskie projekty w konkursie programu eTwinning 2012'
skany z wydania tej pozycji w załączeniu, wraz ze zdjęciami z projektu
Gratulujemy uczniom obecnej klasy 3B LO, 3A LO oraz absolwentom z byłej klasy 3D LO tak wspaniałego osiągnięcia, i życzymy dalszych sukcesów po ukonczeniu naszej szkoły.
2. Narodowa Odznaka Jakości dla projektu 'eTwinnies i Religie Swiata'
Obecna klasa 3c GP realizowała na przełomie maja i czerwca 2012 projekt eTwinning z partnerami z Niemiec. Nosił on tytuł 'eTwinnies and the World Religions', i w ramach niego uczniowie poznawali swych partnerów, i wędrowali przez religie kultury i sztuke róznych krajów by stworzyć wpsanialy album na ten temat.
Projekt otrzymał Narodową Odznakę Jakości, czyli certyfikat 'dobrze wykonanej parcy'
Gratulujemy!
3. Nowy projekt eTwinning w naszej szkole
Uczniowie z klasy 3c GP oraz 2D i 2E rozpoczynają projekt międzynarodowy zatytułowany 'On the air', czyli 'W eterze!' , gdzie będą wraz ze swoi partnerami z tworzyć na przestrzeeni kilku miesięcy opowiadania w wersji radiowej dramy. Będzie się działo! Cdn...

 

1. Wyróżnienie dla projektu eTwinning 'Dziennikarstwo bez Granic' - publikacja wydawnicza

Międzynarodowy projekt 'Reporting without Borders'/'Dziennikarstwo bez Granic' został zwycięzcą Europejskiego Konkursu w Edukacyjnym programie Unijnym eTwinning, o czym informowaliśmy na wiosnę tego roku. Koordynatorki projektu z Polski Francji i Rumunii uroczyście odbierały wyróżnienie na Konferencji w Berlinie w marcu 2012, a uczniowie spotkali się ze swoimi partnerami na Obozie Europejskim w Turcji w kwietniu 2012 roku.

W chwili obecnej, projekt doczekał się  publikacji w książce pt. 'Zwycięskie projekty w konkursie programu eTwinning 2012'

Gratulujemy uczniom obecnej klasy 3B LO, 3A LO oraz absolwentom z byłej klasy 3D LO tak wspaniałego osiągnięcia, i życzymy dalszych sukcesów po ukończeniu naszej szkoły.

 

2. Narodowa Odznaka Jakości dla projektu 'eTwinnies i Religie Swiata'

Obecna klasa 3c GP realizowała na przełomie maja i czerwca 2012 projekt eTwinning z partnerami z Niemiec. Nosił on tytuł 'eTwinnies and the World Religions', i w ramach niego uczniowie poznawali swych partnerów, i wędrowali przez religie kultury i sztukę różnych krajów, by stworzyć wspaniały album na ten temat.

Projekt otrzymał Narodową Odznakę Jakości, czyli certyfikat 'dobrze wykonanej pracy'

Gratulujemy!

 

3. Nowy projekt eTwinning w naszej szkole

Uczniowie z klasy 3c GP oraz 2D i 2E rozpoczynają projekt międzynarodowy zatytułowany 'On the air', czyli 'W eterze!', gdzie będą wraz ze swoimi partnerami tworzyć na przestrzeni kilku miesięcy opowiadania w wersji radiowej dramy. Będzie się działo!

Cdn...

Lucyna Nocoń-Kobiór

 

 

Copyright © 2009-2017 by zs1pszczyna.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja - Rafał Ples
Modyfikacja projektu - Wojciech Pszonak