19 listopada 2013 roku

Turniej siatkówki chłopców

W sposób bardzo aktywny uczniowie naszej szkoły spędzili sobotnie przedpołudnie biorąc udział w turnieju siatkówki chłopców, który odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Turniej został zorganizowany przez Klub Sportowy "Pszczyńskie Żubry" i miał na celu zachęcić chłopców z roczników 1998-2000 do uprawiania tej dyscypliny sportu w ramach sekcji siatkówki tego klubu. Trzeba dodać że był to kolejny turniej z wczesniej już organizowanych, a następny zaplanowany jest na grudzień tego roku.

Skład drużyny która zajęła II miejsce: Stalmach Wojciech (kapitan), Bogaciński Arkadiusz, Synoczek Kacper, Czypek Arkadiusz, Loszynski Cezary, Gonska Łukasz, Kamiński Maciej, Zaczkiewicz Jacek, Pańkowski Mikołaj,

Organizatorzy Turnieju: Urząd Miejski w Pszczynie, MORiS w Pszczynie, KS Pszczyńskie Żubry

Michał Waberski