W ubiegły piątek 11 września odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. W zawodach wzięło udział osiemdziesięciu uczniów wszystkich zaproszonych szkół gimnazjalnych naszej gminy. Równolegle, na dwóch boiskach rozegrano mecze w rywalizacji trzecioklasistów i w rywalizacji drużyn złożonych z uczniów klas pierwszych i drugich.
W przeciwieństwie do poprzedniego turnieju, tym razem nasi reprezentanci byli bardziej gościnni i w obu turniejach musieli uznać wyższość swoich kolegów. I tak, w turnieju klas trzecich zwyciężyło Publiczne gimnazjum nr 4 w Pszczynie przed PG nr 3, PG nr 1 i PG nr 2. W turnieju klas 1-2 wygrało gimnazjum nr 3 w Pszczynie przed PG nr 2, PG nr 4 i PG nr 1.

Michał Waberski

Turniej piłki nożnej