15 kwietnia 2016 roku

Odwiedziny w szpitalu

Kilka razy w roku szkolnym od wielu lat odwiedzamy pacjentów oddziału pielęgnacyjno-opiekuńczego w pszczyńskim szpitalu. Wielu uczniów bierze udział w tych spotkaniach po raz kolejny, niektórzy nawet 6 lat (uczęszczający do naszego gimnazjum i liceum jak np.Gosia Wala z IIIC LO). Pacjenci wyczekują zawsze naszych odwiedzin, gdyż w ich szarą codzienność wprowadzamy odrobinę radości. Wspólny śpiew i rozmowy podczas spotkań rekompensują im brak towarzystwa i bliskości, które zazwyczaj zapewnia rodzina.

Tym razem odwiedziliśmy ich 14 kwietnia z repertuarem pieśni biesiadnych, dzięki którym mogliśmy wspólnie spędzić miło czas.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy wnieśli wraz ze swoją pogodą ducha i młodością chęć do życia. Zachęcamy także innych uczniów do współpracy.

Aleksandra Dutkowska

Odwiedziny w szpitalu