Od 15 czerwca 2020 r. planowane są zajęcia opiekuńcze dla dzieci dla uczniów klas I-III.

Ze względu na sytuację epidemiczną w powiecie i gminie prosimy jednocześnie o pozostawienie w domu dzieci, które mogą mieć zapewniona opiekę.

Zajęcia w klasach I-III będą miały formę zajęć świetlicowych. Zajęcia dydaktyczne dla wszystkich uczniów prowadzone będą z wykorzystaniem metod kształcenia na odległość.

Zajęcia opiekuńcze odbywać się będą zgodnie z zaleceniami MEN, MZ i GIS. Prosimy o zapoznanie się Procedurami bezpieczeństwa  w okresie pandemii COVID-19. Formularz zgłoszeniowy i wniosek o udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych zostały przesłane do wszystkich rodziców w wiadomości w dzienniku elektronicznym.