20 października 2010 roku

Wycieczka w góry

W sobotę 16 października spotkaliśmy się niewielką grupką o 7.15 na dworcu PKP, by wyruszyć  do Wisły Głębce i tam, poruszając się niebieskim szlakiem, zdobyć Stożek.

Kliknij, żeby powiększyć kliknij, żeby powiększyć

Zaskoczyła nas pozytywnie pogoda – było ciepło, jak na ostatnie chłodne dni, nie padało i nawet na chwilkę zza chmur wychyliło się słońce, ukazując w pełni piękno polskiej jesieni.

Kliknij, żeby powiększyć Kliknij, żeby powiększyć Kliknij, żeby powiększyć Kliknij, żeby powiększyć

W schronisku posililiśmy się nieco i postanowiliśmy pograć w karty, by urozmaicić sobie czas.

Kliknij, żeby powiększyć Kliknij, żeby powiększyć

Gra była o tyle ciekawa i zażarta, że przegrany, musiał wykonać zadania swoich przeciwników. I tak na przykład p. Krzyś musiał na czworaka pokonać slalom z kijków..

Kliknij, żeby powiększyć

Daniel musiał poprosić obcą kobietę i zatańczyć z nią na środku..

Kliknij, żeby powiększyć

… a potem położyć się pod krową przed schroniskiem…

Kliknij, żeby powiększyć

Pani Ola dostała zadanie, by pozbierać wszystkie brudne naczynia z sąsiednich stolików..

Kliknij, żeby powiększyć

.. a Daria z kolei, jak na Owieczkę przystało, musiała przejść po schronisku na czworakach becząc  donośnie..

Kliknij, żeby powiększyć

.. i na koniec pozbierać ze stolików puste kufle.

Kliknij, żeby powiększyć

W drodze powrotnej podziwialiśmy piękne kolory jesieni i niesamowite widoki.

Kliknij, żeby powiększyć Kliknij, żeby powiększyć Kliknij, żeby powiększyć

To była bardzo udana i wesoła wycieczka Smile

Kliknij, żeby powiększyć Kliknij, żeby powiększyć

UCZESTNICY: uczniowie klasy IIB - Daria Owczarek, Michał Indeka, Daniel Kurbiel, Daniel Kubicki, Tomek Kapias oraz opiekunowie samorządu – p. Kasia Sęk z p. Krzysiem i p. Ola Czysz z p. Mariuszem.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE na kolejne wycieczki i imprezy organizowane przez samorząd III LO.
Najbliższy wyjazd odbędzie się 5 listopada i będzie to udział w koncercie w Filharmonii Śląskiej!